VR نقشه سریع رسیدن به هدف برای املاک و مکان های گردشگری

اگر فعال در حیطه مشاوره ی املاک هستید یا در زمینه هتل و گردشگری کار می کنید، گزینه طلایی برای نشان دادن کسب و کار شما به مخاطبین شما تور مجاری یا VR هست. حالا چرا کانون تبلیغات جغد VR را به شما پیشنهاد می دهد؟ این مقاله ی راهنما برای شماست. پس لطفا همراه جغد بمانید.

 کاربرد تورمجاری در املاک:

استفاده از تورمجازی در املاک و مستغلات، آغاز شروع کاربرد این تکنولوژی جدید بود که تاکنون بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.  vr به مشتریان کمک می کند بدون نیاز به حضور مستقیم و به روش آنلاین و 360 درجه از املاک دیدن کنند. به علاوه تور مجازی این امکان را به مشتریان می دهد که اختیاری زاویه دید خودشان را با چرخش موس تغییر دهند.

نمونه کار تورمجازی املاک توسط جغد

 

 

 کاربرد تور مجازی در هتل ها و مکان های گردشگری:

یکی دیگر از کاربردهای چشمگیر تورمجازی در هتل ها، اقامتگاه های سنتی، هتل بوتیک ها، بومگردی و روستایی هست. آمار نشان داده است هتل هایی که در وب سایت خود از تورهای مجازی  استفاده می کنند، درصد بالاتری از رزرو را نسبت به بقیه داشه اند.

با استفاده از تور مجازی می توان امکانات هتل، اندازه و دکوراسیون اتاق ها و امکانات ضیافت را برای مسافران به نمایش گذاشت. به علاوه در زمان مشتریان بالقوه صرفه جویی زیادی می شود. چراکه وقتی قبل از رزرو، اقامت را جستجو می کنند، می توانند در اینترنت آنچه را که می خواستند از طریق تصویری 360 درجه از هتل خود مشاهده کنند.

 نمونه کار تورمجازی هتل بوتیک توسط تیم جغد

برای آشنایی با تعرفه و قیمت‌های خدمات ساخت تورمجازی و همچنین خدمات مشاوره‌ای رایگان با ما تماس بگیرید یا با کلیک بر روی بنر زیر فرم مرتبط را تکمیل کنید تا کانون تبلیغات جغد برای شما پیشنهادهای خود را ارسال کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *